[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej Pani Karin (87 lat) na północy Niemiec!

Stuhr Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 16.04.2024r.
Opiekunka do samotnej Pani Karin (87 lat) na północy Niemiec!
Stuhr Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 16.04.2024r.
Opis oferty

Pani Karin (87 lat) mieszka sama w mieszkaniu (85 m2) z dużym tarasem położonym w małym mieście na północy Niemiec. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Miasto położone jest około 1 km od Bremen. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własnym WC oraz dostępem do internetu. Z pokoju opiekunki również można wyjść na taras.

Seniorka jest otwartą i wdzięczną osobą. Bardzo lubi mieć ustaloną stałą strukturę dnia oraz równie chętnie spaceruje (na wózku inwalidzkim) w ładną pogodę.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzanie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.  

W pobliżu mieszka rodzina seniorki, która bardzo chętnie pomaga opiekunce. Około raz w tygodniu odwiedzają seniorkę, ponieważ sortują leki.

Stan zdrowia

Pani Karin (155 cm, 49 kg) ma przyznany Pflegegrad: 3. Seniorka jest mobilna, samodzielnie chodzi przy rolatorze. Na dłuższe dystanse przesiada się na wózek inwalidzki. Pani cierpi na artrozę, lekką demencje, osteoporozę oraz osłabienie związane z wiekiem. Seniorka ma słaby słuch, nosi aparat słuchowy. Pani jest częściowo inkontynetna, nosi pieluchy. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. 

Termin wyjazdu

Od 16.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • prawo jazdy wymagane (automatyczna skrzynia biegów)
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.