[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani Lotte (76 lat) mieszkającej z mężem na północy Niemiec!

Verden Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 14.05.2024r.
Opiekunka do Pani Lotte (76 lat) mieszkającej z mężem na północy Niemiec!
Verden Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 14.05.2024r.
Opis oferty

Pani Lotti (76 lat) mieszka z mężem w przestronnym, parterowym domu położonym w małej miejscowości na północy Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu. W domu jest również średniej wielkości pies, bardzo przyjazny.

Seniorka jest bardzo sympatyczną i kochaną osobą. Pani Lotti jest osobą palącą, również pali w domu. Mąż seniorki jest samodzielny, dużo wspiera w opiece nad żoną oraz pomaga opiekunce w zakupach (po uzgodnieniu listy z opiekunką).

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w znacznej odległości.

Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód z manualną skrzynią biegów.

Stan zdrowia

Pani Lotti (165 cm, 60 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, wymagana pomoc przy podnoszeniu się (Pani aktywnie pomaga rękoma). Seniorka kilka late temu przeszła udar (paraliż lewostronny). Pani sama korzysta z toalety, nosi pieluchomajtki. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Noce są przespane. Pięć razy w tygodniu do seniorki przychodzi fizjoterapeuta.  

Termin wyjazdu

Od 14.05.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • mile widziane prawo jazdy (manualna skrzynia biegów)
  • można palić w domu
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.