[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do seniorki (92 lata) na północy Niemiec

Ovelgönne Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 13.08.2022r.
Opiekunka do seniorki (92 lata) na północy Niemiec
Ovelgönne Dodany 13 dni temu Data wyjazdu: 13.08.2022r.
Opis oferty

Pani Käthe (92 lata) mieszka w bardzo dużym domu jednorodzinnym na północy Niemiec. Górne piętro zajmują dwaj synowie (60 i 65 lat), każdy z Nich ma własny pokój i łazienkę. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój na parterze. Internet jest założony.

W domu mieszkają również dwa psy (rasa Jack Russell oraz szpic wilczy), ale zajmują się Nimi synowie.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, pranie oraz gotowanie. Zakupy robi syn seniorki. 

Stan zdrowia

Pani (160 cm, 68 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka ma trudności w chodzeniu związane z wiekiem, porusza się przy rolatorze. Pani należy również pomóc podczas wstawania/ siadania. Seniorka cierpi na astmę, początki demencji, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie. Pani jest inkontynentna, nosi pieluchy/ wkładki. Seniorka jest również po udarze oraz ma osteoporoze. Pani potrzebuje pomocy przy higienie osobistej, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Seniorka ma duże problemy z mową (mówi nie wyraźnie) oraz niedosłyszy.

Na wyposażeniu jest rolator, wózek inwalidzki, nocne krzesło, łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym. 

Termin wyjazdu

Od 13.08.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • doświadczenie wymagane
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.