[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Sympatyczna seniorka w Statland na północy Niemiec

Stadland Dodany 10 dni temu Data wyjazdu: 01.03.2023r.
Sympatyczna seniorka w Statland na północy Niemiec
Stadland Dodany 10 dni temu Data wyjazdu: 01.03.2023r.
Opis oferty

Pani Maria (86 lat,75kg,170 cm) mieszka sama w domu jednorodzinnym w małej przepięknej malowniczej miejscowości Stadland na północy Niemiec.W przeszłości miała udar i od tamtej pory ma niedowład lewej ręki i nogi.Kilka razy w tygodniu przychodzi fizjoterapauta i wykonuję z seniorką ćwiczenia mobilizujące. Rodzina ma nadzieję,że seniorka wróci do formy.Na chwilę obecną wiekszość czasu spędza w łóżku,ma zakładane pampery ,wymaga półtransferu przy przesadzaniu na wózek czy toaletę, aktywnie pomaga zdrową stroną ciała. Rodzina podopiecznej bardzo pomaga we wszystkim i wpiera opiekunkę.Seniorka jest bardzo wesoła i pogodna, często się uśmiecha i okazuje swoją wdzięczność opiekunce za każdą pomoc .Dla opiekunki przeznaczony pokój z osobną toaletą oraz internetem.Piekna okolica zachęca do spacerów, sklep jest w pobliżu.

Stan zdrowia
  • stan po udarze
  • inkontynecja
Termin wyjazdu

01.03.2023 na dwa miesiące.My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony

Wymagania klienta

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.