[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie na 6 tygodni do sympatycznej seniorki w Stadland na północy Niemiec

Stadland Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.11.2023r.
Zlecenie na 6 tygodni do sympatycznej seniorki w Stadland na północy Niemiec
Stadland Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.11.2023r.
Opis oferty

Pani Maria (86 lat, 65kg,170 cm) mieszka sama w domu jednorodzinnym w małej przepięknej malowniczej miejscowości Stadland na północy Niemiec.W przeszłości miała udar i od tamtej pory ma niedowład lewej ręki i nogi. Kilka razy w tygodniu przychodzi fizjoterapauta i wykonuję z seniorką ćwiczenia mobilizujące. Rodzina ma nadzieję,że seniorka wróci do formy. Na chwilę obecną wiekszość czasu spędza w łóżku. Seniorka ma zakładane pampersy ,wymaga półtransferu przy przesadzaniu na wózek czy toaletę, rodzina pomocna jest w tej czynności. Rodzina podopiecznej bardzo pomaga we wszystkim i wpiera opiekunkę. Seniorka jest bardzo wesoła i pogodna, często się uśmiecha i okazuje swoją wdzięczność opiekunce za każdą pomoc .Dla opiekunki przeznaczony pokój z osobną toaletą oraz internetem. Piekna okolica zachęca do spacerów, sklep jest w pobliżu.

Stan zdrowia
  • stan po udarze
  • inkontynecja
Termin wyjazdu

Od 30.11.2023 na 6 tygodni. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony

Wymagania klienta

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.