[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Seniorka mieszkająca z mamą w Dolnej Saksonii

Moormerland Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Seniorka mieszkająca z mamą w Dolnej Saksonii
Moormerland Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Opis oferty

Pani (56lat), 60kg mieszkająca z mamą (89lat), 55kg w północno-zachodnich Niemczech. Pani mieszka w domu jednorodzinnym położonym na wsi. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z łazienką. 

Stan zdrowia

Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, cierpi na paraliż lewej strony, zespół jelita drażliwego. Pani posiada Pflegedienst 3, może zdarzyć się wstawanie nocne, lecz sporadycznie. Pani jest inkontynentna, transfer wymagany.

Termin wyjazdu

 Od 30.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

- język dobry

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.