[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pan 63 lata, opiekunka z dobrym językiem

Wilhelmshaven Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 20.12.2021r.
Pan 63 lata, opiekunka z dobrym językiem
Wilhelmshaven Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 20.12.2021r.
Opis oferty

Pan 63 lata, 168 cm, 70 kg mieszka w domu (200 m2) z żoną. Żona wspiera opiekunkę. Koło domu jest duży ogród. Do zadań opiekunki będzie należeć pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach (mycie, ubierane) oraz prowadzenie domu (pranie, sprzątanie). W ciągu dnia pan jest przesadzany na wózek- nie ma transferu, do dyspozycji jest podnośnik. Opiekunka nie musi gotować. Opiekunka mieszka w osobnym mieszkaniu. Na miejscu pracuje druga opiekunka. Panie wymieniają się pracą: praca w ciągu dnia i w ciągu nocy. Jest TV oraz dostęp do Internetu. Sklepy znajdują się w pobliżu.


Stan zdrowia

Podopieczny ma Pflegegrad 3 (stopień opieki) jest leżący, znajduje się w śpiączce, karmiony jest przez sondę. Do dyspozycji jest podnośnik.

Termin wyjazdu

Od 27.08.2020 r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.


Wymagania klienta
  • Znajomości językowe: dobry j. niemiecki (2 według skali niemieckiej),
  • Wiek opiekunki od 40 lat.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 721 5677

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.