[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Samotna seniorka na północy Niemiec

Bad Zwischenahn Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 27.04.2023r.
Samotna seniorka na północy Niemiec
Bad Zwischenahn Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 27.04.2023r.
Opis oferty

Seniorka (89 lat, 174cm,99kg )mieszka sama w mieszkaniu w centrum w turystycznej miejscowości w pobliżu jeziora.Podczas pobytu w szpitalu w styczniu przez miesiąc nikt jej nie mobilizował ani nie miała żadnej innej aktywności ruchowej,więc na ten moment jest osobą głównie leżącą.Ale jest to przejściowy stan.Obecnie jest w domu i codziennie stara się zrobić parę kroków o rollatorze.Przed pobytem w szpitalu, była całkowice mobilna.Seniorka nie ma inkontynencji, korzysta z toalety z pomocą opiekunki.Pani Ingrid choruje na cukrzycę i dwa razy dziennie przychodzi Pflegediesnt podawać zatrzyki z insuliny. Zakupy możliwe na pieszo ( w pobliżu bardzo dużo sklepów).

Stan zdrowia
  • cukrzyca
  • osłabienie starcze
Termin wyjazdu

Od 27.04.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • można palić na zewnątrz

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.