[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do sympatycznego seniora na północy Niemiec.

Oldenburg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 16.06.2023r.
Opiekunka do sympatycznego seniora na północy Niemiec.
Oldenburg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 16.06.2023r.
Opis oferty

Pan Herbert (90 lat) mieszka sam w pięknym domu jednorodzinnym z ogrodem na północy Niemiec. Dla opiekunki przeznaczone jest całe piętro na którym znajduję się przestronny pokój z TV, własna łazienka oraz dostęp do internetu. Pokój seniora znajduje się na parterze.

Pan Herbert jest w dużej mierze samodzielny. W ciągu dnia chętnie czyta gazety, ogląda TV. Senior bardzo ceni sobie prywatność, więc nie wymaga od opiekunki wspólnego spędzania czasu. Czasami Pan Herbert idzie w odwiedziny do sąsiada i spędza tam kilka godzin. Równie chętnie spędza czas w ogrodzie, pielęgnując swoje rośliny. W czwartki jeździ do Dziennego Domu Seniora. Zabierają go około 8:00, odwożą około 15:30. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości spaceru (Lidl, Combi, DM), na miejscu do dyspozycji opiekunki jest również rower. Pieniądze na zakupy przynosi córka podopiecznego (około 200 E na 2 tyg.).

Senior chętnie je wszystkie posiłki, które przygotuje opiekunka. Najbardziej preferuje ryby (śledzie).  

Jedna z córek mieszka dom obok, druga około 10 min drogi samochodem. Córki pracują na cały etat, czasmi odwiedzają seniora w weekendy. 

Czas wolny jest zapewniony (2,5 h dziennie) oraz czwartki, kiedy senior jest w Domu Opieki. Nie ma problemu żeby Pan Herbert został sam w domu, tylko trzeba go wcześniej uprzedzić. 

Dzień zaczyna się około godziny 8:30, 9:00 śniadanie, 12:00 obiad, 15:00 herbata, 18:00 kolacja. Od 19:00 opiekunka już ma wolne. Pan sam kładzie się spać około 20:00.

Stan zdrowia

Pan Herbert (162 cm, 80 kg.) w pełni nie widzi na jedno oko, drugie oko jest sprawne tylko w 40 %. Senior jest bardzo samodzielny, potrzebuje pomocy tylko podczas kąpieli przy myciu pleców. Pan z toalety korzysta sam. Noce są przespane. Trzeba pilnować, żeby senior pił dużo płynów. Panu należy również zakraplać oczy. 

Termin wyjazdu

Od 16.06.2023 na okres 2 miesięcy. My opłacamy i organizujemy przejazd.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka niepaląca
  • wymagane szczepienie przeciw COVID 19
  • prawo jazdy nie jest wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel.957800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.