[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pani w wieku 72 lat z 26127 Oldenburg

Oldenburg Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 24.03.2025r.
Opiekunka do pani w wieku 72 lat z 26127 Oldenburg
Oldenburg Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 24.03.2025r.
Opis oferty
Pacjent jest kobietą, 72 lat, 168 cm, 55 kg Pacjent mieszka w Oldenburg, 26127. Tutaj na pierwszym planie stoi opieka nad seniorką. Domem zajmuje się pomoc domowa , opiekunka powinna ewentualnie przygotowywać posiłków. Mieszkanie klienta: Dom jednorodzinny. Zakwaterowanie: Pokój z własną toaletą. Dostęp do Internetu: Tak. Czas wolny: do ustalenia z rodziną. Rodzina: Mąż mieszka w gospodarstwie domowym. Nie wymaga opieki ani pomocy w domu, ponieważ zajmuje się tym gospodyni. Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 2 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Nie Inkontynencja: Nie Nocki: Tak Stawka: 1810 EUR
Stan zdrowia
Choroby: ogólna słabość związana z wiekiem, reumatyzm, wspomaganie mobilizacji po operacji biodra, wsparcie przy korzystaniu z toalety
Termin wyjazdu
Od: 24.03.2025. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 4 do 4. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.