[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do samotnej seniorki w Oldenburgu

Oldenburg Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 06.03.2023r.
Zlecenie do samotnej seniorki w Oldenburgu
Oldenburg Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 06.03.2023r.
Opis oferty

Pani Lore ma 93 lata,170 cm, 55 kg mieszka sama w domu wielorodzinnym typu bliźniak w ładnej okolicy blisko parku ze stawem.Seniorka jest osobą mobilną,porusza się przy pomocy rolatora,większość czynności wykonuje sama,ale należy jej pomóc przy wstawaniu i siadaniu na toaletę oraz kąpieli.Pani Lore jest sprawna umysłowo,ma inkontynencję i asekuracyjnie nosi pieluchomajtki, ale w ciągu dnia normalnie korzysta z toalety.Rodzina seniorki bardzo dba o nią i o opiekunkę, aby im obu niczego nie brakowało.

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z internetem oraz osobna toaleta.Sklepy są w odległośći 1,5 km.Do dyspozycji jest rower.

Stan zdrowia

- osłabienie starcze

- inkontynencja 

Termin wyjazdu

06.03.2023 na dwa miesiące.My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • można palić na zewnątrz

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.