[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do samotnej seniorki na północy Niemiec.

Oldenburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Zlecenie do samotnej seniorki na północy Niemiec.
Oldenburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Opis oferty

Do opieki pani 95 lat, 165 cm, 60 kg mieszkająca samotnie w mieszkaniu na pierwszym piętrze, w centralnej części miasta. 

Seniorka ma przyznany Pflegegrad 3, jest ogólnie osłabiona z racji wieku, jest osobą leżącą. Wszystkie czynności higieniczne wykonywane są w łóżku. Podopieczna nosi aparat słuchowy i okulary. Seniorka jest całkowicie sprawna umysłowo. 

2x dziennie przychodzi Pflegedienst (rano i wieczorem) pomóc przy podstawowej opiece. 

2x w tygodniu przychodzi również pomoc domowa, pomoc przy praniu, prasowaniu. 

Do zadań opiekunki oprócz opieki nad seniorką należy również robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój, internet jest. Czas wolny 3 godziny dziennie. 

Stan zdrowia

-osłabienie z racji wieku

-osoba leżąca

Termin wyjazdu

Od 30.06.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-język niemiecki na poziomie dobrym

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.