[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Szukamy opiekunki do seniorki mieszkającej samotnie w Hamburgu.

Hamburg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 03.02.2022r.
Szukamy opiekunki do seniorki mieszkającej samotnie w Hamburgu.
Hamburg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 03.02.2022r.
Opis oferty

Seniorka ma 94 lata (165cm/ 50kg) stopień opieki 4. Pani Almut jest po operacji biodra, na chwile obecną jest osobą leżąca (pampersy).

Pani potrzebuje pomocy w ubieraniu/ rozbieraniu się, karmieniu, higienie ciała. Codziennie przyjeżdża opieka dzienna. Rodzina seniorki ma nadzieję, że jej stan się polepszy i będzie mogła jeszcze siedzieć w wózku inwalidzkim. Wstawanie nocne.

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu i oraz wsparcie seniorki w codziennych czynnościach. Sporadyczne wstawanie nocne.

Stan zdrowia

- demencja

- po operacji biodra

Termin wyjazdu

Od 03.03.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

- podstawy języka niemieckiego

- nie jest wymagane prawo jazdy

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.