[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Malarz mieszkający na północy Niemiec poszukuje opiekunki

Putensen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 23.10.2021r.
Malarz mieszkający na północy Niemiec poszukuje opiekunki
Putensen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 23.10.2021r.
Opis oferty

Mobilny Pan Klaus (89l, 168cm, 75kg, PG 2) mieszkający w dużym domu (200m2) na północy Niemiec poszukuje opiekunki. Senior większość czynności wykonuje samodzielnie. Pan cierpi na początkująca demencję, problemy ze słuchem oraz z sercem. Pan Klaus porusza się o rollatorze lub o lasce. Noce przesypia.

Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów) oraz wsparcie seniora w codziennych czynnościach. 

Do dyspozycji opiekuni jest osobny pokój, łazienka, TV, Internet.

Stan zdrowia

  Pan cierpi na początkująca demencję, problemy ze słuchem oraz z sercem. 

Termin wyjazdu

 Od 23.10.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

 - prawo jazdy

- j. niemiecki komunikatywny

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.