[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do miłego seniora w okolicach Hamburga.

okolice Hamburga Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 15.12.2021r.
Opiekunka do miłego seniora w okolicach Hamburga.
okolice Hamburga Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 15.12.2021r.
Opis oferty

Senior (93 lata, 75 kg) mieszka w domu (120 m2) w ładnej, spokojnej okolicy na wsi. Córki mieszkają w okolicy i często go odwiedzają. Bardzo miła rodzina.

Pan z charaktru jest bardzo przyjazny i spokojny, sprawny umysłowo, lubi oglądc telewizje, spacery, rozwizywanie krzyżówek, spędzać czas w ogrodzie.

Opiekunka będzie pomagać seniorowi w codziennych czynnościach i prowadzić dom.

Pan ma słaby słuch co powoduje też, że niewyraźnie mówi i nie zawsze jest łatwo go zrozumieć, dlatego jest ważne, żeby opiekunka była cierpliwa kiedy podopieczny mówi. Przychodzi Pflegedienst.

Dla opiekunki jest do dyspozycji: pokój z dostępem do internetu, osobna łazienka.

Stan zdrowia
  • Pan porusza sie na wózku ale nie trzeba go dzwigać, sam sie przesiada złózka na wózek lub odwrotnie, załatwia się samodzielnie- korzysta z krzesła toaletowego, wybudza sie w nocy ale nie potrzebuje pomocy, słabo słyszy i dlatego też czasem niewyraźnie mówi., potrzebuje pomocy przy myciu, sam spozywa posiłki, ma tzw. białaczkę starczą.
Termin wyjazdu

 Od 15.12.2021 na 2 miesiące. My organiuzujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania klienta
  • dobry lub dobry komunikatywny język niemiecki
  • doświadczenie w opiece
  • preferowany wiek opiekunki 40-60 lat
Nasza oferta
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.