[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do seniorki koło Hamburga

Hamburg Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 18.03.2024r.
Zlecenie do seniorki koło Hamburga
Hamburg Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 18.03.2024r.
Opis oferty

Potrzebna opiekunka do seniorki (79lat, 160cm 55kg) mieszkającej z samodzielnym mężem w okolicy Hamburga. Seniorka cierpi na Parkinsona.

Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce przy codziennych czynnościach (toalecie, ubieraniu, wstawaniu z łóżka). Wiele czynności wykonuje sama. Nie ma wstawania nocnego. Mąż seniorki porusza się na wózku inwalidzkim, lecz nie wymaga opieki. Seniorzy lubią spacerować, oglądać TV, ksiązki, gry, teatr, muzykę. Do zadań należy również prowadzenie domu (zakupy, gotowanie, sprzatanie- również dla męża).

Stan zdrowia

- PG2

- Parkinson

- problemy z poruszaniem się

Termin wyjazdu

Od 18.03.2024r. na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

- kobieta 40-60lat; spokojna

- dobra/komunikatywmna znajomośc języka niemieckiego (2-3)

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.