[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do mobilnego pana mieszkającego samotnie w dużym domu.

Hamburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 31.08.2022r.
Zlecenie do mobilnego pana mieszkającego samotnie w dużym domu.
Hamburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 31.08.2022r.
Opis oferty

Do opieki pan Ernst 80 lat, 170cm, 75 kg. mieszkający samotnie w dużym, zadbanym domu, położonym na przedmieściach Hamburga. W domu obok mieszka syn podopiecznego. Senior prowadzi z synem gospodarstwo warzywne, znajdujące się na podwórzu domu, gdzie pracuje wielu Polaków, przyjeżdżających od ponad 30 lat do rodziny.

Dom seniora położony jest w ładnym miejscu, niedaleko pięknego jeziorka. Jest też dobre połączenie autobusowe. Do dyspozycji jest również auto i rower.

Senior jest mobilny, nie ma narazie przyznanego Pflegegrad, jest wnioskowany na 1 lub maksymalnie 2 stopień, ma początki demencji, nie wymaga dużej opieki, raczej pomocy w życiu codziennym i prowadzeniu domu. Sam korzysta z toalety i dba o hiegienę. Niedawno zmarła żona podopiecznego, on sam jeszcze dużo lubi pomagać w domu, ponieważ sprawia mu to przyjemność. Potrzebna jest opiekunka z dobrym językiem niemieckim, aby bez problemu porozumiewać się z seniorem, dawać jemu wskazówki dotyczące higieny osobistej, prania, gotowania, przygotowywania posiłków i niektórych prac ogrodowych, trzeba również przypominać seniorowi o braniu lekarstw, ale także ważne jest aby z seniorem spędzać czas z seniorem, dotrzymywać mu towarzystwa i rozmawiać z nim. 

Senior lubi wieczorami oglądać TV.

W domu obok mieszka syn podopiecznego, ale z racji tego, że zajmuje się gospodarstwem warzywnym, nie może zajmować się tatą. Chciałby jednak, aby mógł przychodzić do seniora i jeść wspólnie obiady. 

Rodzina podopiecznego sprawia bardzo dobre wrażenie, są mili, przyjaźnie nastawieni, a samo miejsce wydaje się dobrą, przyjemną sztelą. 

Dla opiekunki dostępny jest pokój z własną łazienką.

Stan zdrowia

-początki demencji

-mobilny senior

Termin wyjazdu

Od 31.08.2022 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-język niemiecki na poziomie 2-3

-opiekunka w wieku 40-60 lat

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.