[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekkie zlecenie do samotnej seniorki (92 lata) w okolicach Hamburga

Hamburg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 10.10.2023r.
Lekkie zlecenie do samotnej seniorki (92 lata) w okolicach Hamburga
Hamburg Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 10.10.2023r.
Opis oferty

Pani Rita (92 lata) mieszka sama w zadbanym domu jednorodzinnym (150 m2) z ogrodem na obrzeżach miasta Hamburg. Dla opiekunki przeznaczony jest przestronny pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Seniorka jest naprawdę bardzo kochaną i sympatyczną osobą. W ładną pogodę lubi spędzać czas na ogrodzie. Z domu Pani Rity jest bardzo dobre połączenie autobusowe do centrum Hamburga oraz rodzina może zapewnić auto na życzenie opiekunki.

Rodzina seniorki, która mieszka w pobliżu jest również bardzo życzliwa i zaangażowana w opiekę starszej Pani. Chętnie wspierają opiekunkę oraz zastępują ją w czasie wolnym. Rodzina szuka opiekunkę, która również będzie miała spokojny i empatyczny charakter. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Stan zdrowia

Pani Rita (175 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 2. Seniorka jakiś czas temu miała operowane biodro i od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorkę trzeba transferować z wózka na łóżko oraz na krzesło toaletowe. Pani Rita cierpi również na nadciśnienie oraz słabe krążenie krwi. Pani Rita potrzebuje pomocy w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, kąpieli oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Noce są przespane. Pani Rita bardzo wcześnie chodzi spać.   

Przychodzi Pflegedienst i pomaga opiekunce.

Termin wyjazdu

Od 10.10.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.