[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie w Hamburgu do Pani 85 lat

Hamburg Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 31.10.2020r.
Zlecenie w Hamburgu do Pani 85 lat
Hamburg Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 31.10.2020r.
Opis oferty

Podopieczna 85 lat, 60 kg, ma demencję, jest po udarze-lewą stronę ma sparaliżowaną, porusza się na wózku.NIE MA TRANSFERU.Pani na wózek przesadza sie sama z lekkim wsparciem opiekunki. Noce są przespane.Pani jest inkontynentna. Pani pali w domu 5-10 papierosów.

3x w tygodniu przychodzi Sprzątaczka, odciąża Opiekunkę. Wtedy można sobie wyjść z domu, pojechać na miasto.

Opiekunka zajmuje się podopieczną, robi zakupy, gotuje, sprzata. Do sklepów jest blisko na pieszo, ale można też autobusem dojechać lub znajomy rodziny chętnie zawiezie opiekunkę na większe zakupy autem.

Dla Opiekunki pokój i Internet.

Stan zdrowia

-sparaliżowana lewa część ciała

-demencja

-inkontynencja

Termin wyjazdu

od 31.10.20 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.   

Wymagania klienta

- dobra znajomość języka niemieckiego

- wiek opiekunki 40-60 lat

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.