[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Samotna mobilna seniorka w Hamburgu

Hamburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 29.11.2023r.
Samotna mobilna seniorka w Hamburgu
Hamburg Dodany rok temu Data wyjazdu: 29.11.2023r.
Opis oferty

Pani Gisela ma 90 lat, 160 cm i waży 55 kg.Mieszka sama w dużym domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem na przedmieściach Hamburga. Niedawno zasłabła i z tego powodu trafiła na tydzień do szpitala, rodzina postanowiła ją zabrać jak najszybciej do domu, gdyż w szpitalu jej stan psychiczny bardzo się pogarszał. Seniorka jest z natury osobą bardzo przyjazną i otwartą i najlepiej czuje sie we własnym domu. Rodzina Pani Giseli mieszka w tym samym mieście i codziennie ją odwiedza,w tym czasie opiekunka ma czas wolny.

Seniorka nie ma demencji,jest tylko czasem zapominalska z racji wieku. Większość czynności wykonuje samodzielnie,sama korzysta z toalety. Cierpi na częściową inkontynencję, ma zakładane pieluchomajtki. Należy jej pomóc w higienie ciała. Porusza sie o rollatorku. Rodzina chce ,aby seniorka nie była sama na co dzień. Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.

Dla opiekunki przeznaczony jest duży jasny i przestronny pokój z osobną łazienką do dyspozycji.

Sklepy są w pobliżu (Edeka, Aldi) , koło domu znajduje się również przystanek autobusowy z bezpośednim połączeniem do centrum 

Stan zdrowia
  • osłabienie starcze
Termin wyjazdu

Od 29.11.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wiek opiekunki powyżej 50 roku życia
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.