[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do Seniorki w Hamburgu

Hamburg Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 19.01.2021r.
Zlecenie do Seniorki w Hamburgu
Hamburg Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 19.01.2021r.
Opis oferty

Zlecenie do Pani 82-letniej (60kg 160cm) mieszkającej w domku jednorodzinnym z samodzielnym mężem w Hamburgu. Pani jest ograniczona ruchowo, porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję i artrozę. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach. Seniorka lubi oglądać TV, spacerować, czytac książki (słuchać). Dla opiekunki pokój z osobną łazienką, internet. Do zadań opiekunki należy również prowadzenie domu (pranie, sprzatanie, gotowanie). Mozliwe nocne wstawanie.

Stan zdrowia

- PG4

- demencja

- artroza

Termin wyjazdu

19.01.2021 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.  

Wymagania klienta

- dobra znajomość języka niemieckiego

- kobieta 40-60lat

- doświadczenie w opiece (wózek inwalidzki, demencja)

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.