[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do małżeństwa w Angermünde z językiem komunikatywnem.

Angermünde Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.02.2021r.
Zlecenie do małżeństwa w Angermünde z językiem komunikatywnem.
Angermünde Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 20.02.2021r.
Opis oferty

Pani 90 lat (63 kg) i pan 97 lat ( 70 kg) mieszkają w domu w małym mieście. 

Dla opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Do zadań opiekunki będzie należało: prowadzenie gospodarstwa domowego oraz pomoc w codziennych czynnościach. Zlecenie BEZ transferu oraz wstawania w nocy. 

Stan zdrowia

Podopieczna cierpi na rozwiniętą demencję (nie jest agresywna), choroby układu krążenia oraz inkontynencję (pieluchy). Pani wymaga wsparcia przy transferze, wchodzeniu po schodach oraz czynnościach higienicznych. Porusza się za pomocą rolatora (z pomocą opiekunki). Pflegegrad- 4. 

Podopieczny cierpi na rozwiniętą demencję (nie jest agresywny). Cierpi na inkontynencję (pieluchy oraz cewnik). Nie wymaga wsparcia przy transferze. Wymaga wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz czynnościach higienicznych. Porusza się za pomocą rolatora (z pomocą opiekunki). Pflegegrad- 4. 

Termin wyjazdu

Od 20.02.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: j. niemiecki na poziomie komunikatywnym.

- Palenie dozwolone. 

- Prawo jazdy nie jest wymagane.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.