[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Wyjazd na 6 tygodni. Pani Hildegard mieszka sama w Werder Havel niedaleko Poczdamu.

Werder Havel OT Glindow Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 15.07.2022r.
Wyjazd na 6 tygodni. Pani Hildegard mieszka sama w Werder Havel niedaleko Poczdamu.
Werder Havel OT Glindow Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 15.07.2022r.
Opis oferty

Pani Hildegard (88l, 70kg, 2 stopień opieki) mieszka sama w domu niedaleko Poczdamu. Dom znajduje się w ładnej lokalizacji, w pobliżu dwa jeziora. Pani potrzebuje opiekunki, która będzie prowadzić dom oraz pomoże jej np. umyć plecy, dbać o to żeby dużo piła. Większość rzeczy robi samodzielnie, jest sprawna. Córka podopiecznej mieszka naprzeciwko w osobnym mieszkaniu, współpracuje z opiekunką. Pani może się obudzić w nocy, ale opiekunka nie wstaje, te obowiązki przejmuje córka.

Rodzina wspiera opiekunkę. Prosi również, aby opiekunka nie wyręczała pani Hildegard we wszystkim. Podopieczna lubi rozmawiać na bieżące tematy. 

  • Dla opiekunki jest wyremontowany niedawno pokój. Jest internet.

Stan zdrowia
  • Pani jest samodzielna, chodzi samodzielnie.
  • Zazwyczaj przesypia noce, ale jeśli się budzi to córka do niej wstaje. Na noc ma zakładane wkładki. 

Termin wyjazdu

Od 15.07.2022 na okres 6 tygodni. Avanti pokrywa koszty przejazdu i może go zorganizować.

Wymagania klienta
  • język komunikatywny
  • Nie można palić
  • Wiek 35-55
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.