[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pani Anneliese 85 lat, mieszka na obrzeżach Berlina, komunikatywny język.

Teltow Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 25.10.2021r.
Pani Anneliese 85 lat, mieszka na obrzeżach Berlina, komunikatywny język.
Teltow Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 25.10.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest pani 86 lat, 55 kg mieszka sama w domu na wschodzie Niemiec w mieście Teltow (obrzeża Berlina). Córka mieszka w pobliżu, odwiedza mamę. Potrzebuje opiekunki, która zajmie się prowadzeniem domu (zakupy, pranie, prasowanie, gotowanie ,sprzątanie) oraz pomoże w codziennych czynnościach. Sklepy są w pobliżu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV, sypialnia oraz dostęp do Internetu. 

Stan zdrowia

Podopieczna ma Pflegestufe 3, osteoporozę, demencję- jest miła i spokojna. Trzeba do pani wstać w nocy aby zmienic jej pampersa. Ma rehabilitację na demencję (gry). Poddaje się opiece. 

Termin wyjazdu

Od 25.10.2021 r. na okres 1 miesiąca. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).
  • Może być opiekunka paląca, ale tylko na zewnątrz.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90.  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.