[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani w Potsdamie.

Potsdam Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 28.10.2021r.
Opiekunka do Pani w Potsdamie.
Potsdam Dodany 7 dni temu Data wyjazdu: 28.10.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 70 lat, 40 kg, Pflegestufe 3. Pani mieszka w domu. W domu mieszka tez jej brat. Podopieczna zazwyczaj w ciagu dnia leży, ale trzeba jej pomagać w przesadzaniu się na wózek- wymagany transfer. Ma początki demencji , problemy z nerkami i sercem- niedawno przeszła zawał.Do dyspozycji jest łózko pielegnacyjne. Komunikacja z pacjentka jest mozliwa , noce sa przespane.Sama się myje.

Opiekunka otrzyma własny pokój z TV, jest dostęp do internetu. Do sklepów jest blisko okolo 15 minut drogi pieszo.W wiekszych zakupach może pomagac ktoś z rodziny.

Stan zdrowia

Pacjentka leżąca.Wymagany transfer.

Termin wyjazdu

Od 28.10.2021

Wymagania klienta

Opiekunka niepaląca w wieku od 35 lat.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.