[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie na 1 m-c do samodzielnej Pani w Potsdamie.

Potsdam Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Zlecenie na 1 m-c do samodzielnej Pani w Potsdamie.
Potsdam Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 30.06.2023r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 70 lat , 60 kg, Pflegegrad 2. Pani cierpi na srednia demencję. Komunikacja z podopieczną jest mozliwa, jest ona jeszcze bardzo aktywa fizycznie.Wiele czynności wykonuje przy sobie sama.Sama się myje i ubiera oraz spożywa posiłki.Noce przesypia.

Podopieczna prowadzi pensjonat. Bardzo ładna okolica, w pobliżu jest jezioro. Opiekunka pomaga seniorce w witaniu gościu i wystawianiu rachunków, nie sprzata pomieszczeń po gościach- do tego przychodzi dodatkowa osoba. Córka podopiecznej mieszka niedaleko około 10 km. Odwiedza seniorkę wraz ze swoim małym psem. Jest rower do dyspozycji.Opiekunka robi zakupy, towarzyszy podopiecznej we wspólnych wiazytach u lekarza.

Opiekunka otrzyma osobny pokój z własną łazienką i WC, jest dostep do internetu. Sklepy są w poblizu około 15 minut drogi pieszo.

Stan zdrowia

Podopieczna ze średnią demencją. Pflegegrad 2.

Termin wyjazdu

Od 30.06.2023 na 1 miesiąc. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

Język niemiecki komunikatywny, mile widziane prawo jazdy, ale niekoniecznie.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.