[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki w Berlinie.

Berlin Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 03.09.2022r.
Lekkie zlecenie do mobilnej seniorki w Berlinie.
Berlin Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 03.09.2022r.
Opis oferty

Do opieki seniorka 76 lat, 170cm, 65 kg mieszkająca samotnie w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Do tej pory mieszkała razem z mężem, który w listopadzie 2021 doznał ciężkiego udaru mózgu i przebywa na rehabilitacji, po tym czasie będzie przeniesiony do domu opieki.

Seniorka ma lekką demencję, porusza się o lasce, nie ma przyznanego żadnego stopnia opieki. Seniorka jest w dużej mierze samodzielna, sama korzysta z toalety oraz dba o higienę. Podopiecznej należy pomóc w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz towarzyszyć jej w ciągu dnia. 

W ciągu najbliższych miesięcy seniorka będzie odwiedzała męża w domu opieki/ na rehabilitacji (ok 3-4 razy w tygodniu), dlatego dobrze jeśli opiekunka będzie posiadała prawo jazdy. Opiekunka robi również zakupy (większe zakupy istnieje możliwość aby przejął ktoś z rodziny), zajmuje się praniem, sprzątaniem, itp., również towarzyszy seniorce podczas wizyt lekarskich oraz wychodzi z podopieczną na spacery. Sklepy są w odległości krótkiego spaceru od domu, jest również dobre połączenie komunikacyjne.

W pobliżu mieszka syn seniorki z rodziną oraz siostra z mężem, którzy często odwiedzają seniorkę. Syn również pracuje na pół etatu w biurze przylegającym do domu.

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój gościnny na piętrze z własną łazienką (opiekunka będzie sama na piętrze), jest dostęp do internetu. Gospodarstwo domowe dla osób niepalących.

Stan zdrowia

-seniorka mobilna 

-lekka demencja

Termin wyjazdu

-od 4.08.2022- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego (2-2/3)

-opiekunka niepaląca

-prawo jazdy wymagane

-opiekunka zaszczepiona

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.