[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka z językiem komunikatywnym do Pana w Berlinie.

Berlin Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 22.08.2022r.
Opiekunka z językiem komunikatywnym do Pana w Berlinie.
Berlin Dodany 6 dni temu Data wyjazdu: 22.08.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan 89 lat, 174 wzrostu, 75 kg mieszka z samodzielną żoną w mieszkaniu w Berlinie.Pan ma Pflegegrad 3, choruje na raka prostaty z przerzutami do kości.Ma inkontynecję, korzysta z pampersów. Ma do dyspozycji rolator, krzesło pielęgnacyjne i przyrząd do pomocy przy wstawaniu oraz krzesło toaletowe.Pan porusza się samodzielnie, trzeba go wspierć przy wstawaniu, chodzeniu oraz w higienie osobistej, myciu , ubieraniu i rozbieraniu.Sporadycznie w nocy może się wybudzić.Opiekunka robi zakupy, gotuje, towarzyszy seniorowi w trakcie wizyt u lekarza.

Stan zdrowia

Pacjent z rakiem prostaty, inkontynecja.

Termin wyjazdu

Od 22.08.2022 , na dwa miesiące.

Wymagania klienta

Dobry lub komunikatywny język niemiecki,

Mile widziane prawo jazdy.Dostepne auto z automatyczną skrzynią biegów.

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90.   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.