[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN do Pani Sonji (87 lat) mieszkającej z mężem w Berlinie

Berlin Spandau Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 16.04.2024r.
OPIEKUN do Pani Sonji (87 lat) mieszkającej z mężem w Berlinie
Berlin Spandau Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 16.04.2024r.
Opis oferty

Pani Sonja (87 lat) mieszka z mężem w dużym domu jednorodzinnym położonym w dzielnicy Berlina - Spandau. Dla opiekuna przeznaczony jest własny pokój z kuchnią oraz dostępem do internetu.

Większość czasu para spędza oglądając telewizję lub w swoich pokojach.

Codziennie od 7:00 do 12:00 przychodzi gosposia, która zajmuje się przygotowaniem posiłków oraz sprzątaniem domu. Głównym zadaniem opiekuna jest opieka nad Panią Sonją oraz przygotowanie kolacji.

Stan zdrowia

Pani Sonja (150 cm, 75 kg) ma przyznany Pflegegrad: 2. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, wymagany jest transfer (Pani aktywnie pomaga rękoma). Pani Sonja jest po udarze oraz jest całkowicie inkontynentna (nosi pieluchy). Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Bardzo rzadko Pani Sonja potrzebuje pomocy w nocy (ewentualnie przy zmianie pieluch). 

Termin wyjazdu

Od 16.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta

dobra znajmość języka niemieckiego (2)

OPIEKUN

prawo jazdy nie jest wymagane

palić można na zewnątrz

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.