[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnego , mobilnego Seniora.

Berlin Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opiekunka do samotnego , mobilnego Seniora.
Berlin Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan Helmut (103 lata, 75 kg., Pflegegrad 2). Podopieczny mieszka sam w domu z ogrodem. Podopieczny porusza się przy pomocy rollatora. Ma problemy ze słuchem, noce przesypia. Pan z toalety korzysta samodzielnie, nosi dla pewności wkładki. Jeśli chodzi o higinę, jest częściowo samodzielny. Przychodzi Pflegedienst aby rozdzielić leki i założyc Panu rajstopy uciskowe, wieczorem trzeba je zciągnąć ( Pflegedienst pokaże jak to zrobić).

Do zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu oraz pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach. 

Dla opiekunki jest własny pokój z TV, komputerem oraz dostępem do Internetu. Sklepy oddalone są 15 min. drogi od miejsca zamieszkania. Dostępny jest rower.

Stan zdrowia

- osłabienie starcze

- problemy ze słuchem

Termin wyjazdu

 

Od 30.11.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- język niemiecki komunikatywny

- można palić na zleceniu

- prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.