[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka lub opiekun z językiem niemieckim lub angielskim do Pani pod Lipskiem.

Luetzen Dodany 14 dni temu Data wyjazdu: 15.08.2022r.
Opiekunka lub opiekun z językiem niemieckim lub angielskim do Pani pod Lipskiem.
Luetzen Dodany 14 dni temu Data wyjazdu: 15.08.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 64 lata. 80 kg., Pflegegrad 5 , mieszka sama w domu. Jest po udarze, lewą stronę ciała ma sparaliżowaną- jest osoba lezącą.- ma założony cewnik. Rodzina mieszka w Berlinie. Seniorka noce przesypia, sporadycznie może sie w nocy wybudzić. Higiena odbywa sie w łózku, seniorka ma nietrzymanie moczu i kału, korzysta z pampersów. Do dyspozycji ma wózek inwalidzki oraz łóżko pielegnacyjne i krzesło toaletowe, lift został zamówiony.Transfer odbywa się dwa razy dziennie rano i wiczorem i nie jest skomplikowany, nie wymaga tez użycia siły opiekunki lub opiekuna.W ciągu dnia seniorka w większości leży w łózku.

Dla opiekunki jest do dyspozycji pokój, jest osobna łazienka oraz dostep do internetu.

Stan zdrowia

-Seniorka po udarze 

-Pflegegrad 5 

-całkowita inkontynencja

Termin wyjazdu

Od 15.08.2022 - na 2 miesiące .My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-Wymagany język niemiecki słabszy komunikatywny lub dobry język angielski.

-Mile wiadziene prawo jazdy.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.