[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do samotnej Pani Christy (97 lat) mieszkającej w Dreźnie!

Drezno Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 03.05.2024r.
Opiekunka do samotnej Pani Christy (97 lat) mieszkającej w Dreźnie!
Drezno Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 03.05.2024r.
Opis oferty

Pani Christa (97 lat) mieszka sama w domu wielorodzinnym położonym w centrum dużego miasta blisko granicy z Polską. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu. Łazienka w domu seniorki jest przystosowana do potrzeb niepełnosprawnych.

Seniorka jest sympatyczną i kochaną osobą. Odnosi się z dużym szacunkiem do opiekunki i jest bardzo wdzięczna. W wolnych chwilach słucha muzyki klasycznej oraz spaceruje.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

W pobliżu mieszka rodzina seniorki, która chętnie wspiera opiekunkę.

Stan zdrowia

Pani Christa (155 cm, 45 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na wózek inwalidzki. Pani cierpi na nowotwór trzustki oraz jamy brzusznej. Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki. Pani słabo widzi, nosi okulary. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennej pielęgnacji ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Może się zdarzyć sporadyczne wstanie w nocy. 

Termin wyjazdu

Od 03.05.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta

dobra znajmość języka niemieckiego (2)

opiekunka

prawo jazdy nie jest wymagane

  • osoba nie paląca
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.